Wyrzuć te rzeczy z domu przed Nowym Rokiem, aby zapewnić sobie szczęście w 2024 roku

Już tylko kilka dni pozostało do nowego roku 2024. I nie oszukujmy się – każdy chce zostawić złe emocje i doświadczenia roku 2023 i w nadchodzącym roku otworzyć nową kartę w swoim życiu. Jednak wewnętrzne nastawienie nie wystarczy na nowy początek, musisz także fizycznie pozbyć się przedmiotów, które blokują Twoją energię w domu.

Zobacz więcej:

Co powinniśmy wyrzucić z domu przed Nowym Rokiem?

Artysta tworząc obraz przenosi swoje uczucia na płótno. Wybiera temat, paletę kolorów, układa obiekty na obrazie tak, jak czuje w danym momencie. Dlatego każdy obraz wywołuje reakcję emocjonalną u obserwującego go. W galerii wspaniale jest dotknąć czyjejś duszy i poczuć wszystkie jej radości i bóle. Ale czy dobrze jest mieć w domu bagaż emocjonalny innej osoby?

Przyjrzyj się więc uważnie temu, co masz na ścianach i jeśli są to motywy niosące w sobie agresję, smutek i dyskomfort, nawet jeśli są to cenne prezenty, natychmiast je usuń.

Wielkie NIE dla tych dekoracji w Twoim domu

Afrykańskie maski plemienne, wszelkiego rodzaju broń, kły słoni, obrazy i fotografie przedstawiające wojnę, kompozycje z suchych i plastikowych kwiatów oraz wszystko, co przypomina rozkład i śmierć.

Co najlepiej umieścić w każdym pomieszczeniu?

Radzimy dekorować obrazami głównie salon i jadalnię oraz zachować ostrożność przy umieszczaniu ich w sypialni i pokoju dziecięcym.

Jak wypełnić salę pozytywną energią:

Jednym z najsilniejszych źródeł energii jest hol wejściowy, gdzie zaraz za drzwiami powinny pojawić się pięknie oświetlone obrazy niosące pozytywną atmosferę oraz obrazy powitalne.

Zobacz więcej:

Jak naładować pokój dziecięcy pozytywną energią:

Pokoje dziecięce powinny być starannie udekorowane i uważać, aby niektóre postacie z kreskówek nie zachęcały dzieci do agresji, niezależnie od tego, jak urocze są i są zaprojektowane.

W pokoju dziecka powinny znaleźć się następujące obrazy: zdjęcia natury, zwierząt (np. paw, lew, tygrys, jeleń, słoń, żółw), zdjęcia ptaków i wesołe zdjęcia rodzinne…

Jak naładować sypialnię pozytywną energią

Nie pomylisz się, jeśli umieścisz zdjęcia ze szczegółami natury, kwiatami, ptakami i owocami, jak w pokoju dziecięcym…

Symbole ochrony rodziny to:

Lwy, tygrysy i ikony…

Symbole dobrobytu i długowieczności to:

Zdjęcia żółwi.

Zobacz więcej:

Symbole reputacji i statusu to:

Zdjęcia feniksa i pawia.

Symbolami postępu w karierze, biznesie i pieniądzach są:

Zdjęcia bambusów, lasów, smoków, motywy kwiatowe ze storczykami, liliami, zdjęcia stawów rybnych czy wodospadów…

Symbole znalezienia partnera to:

Przytulane pary, romantyczne aranżacje z różami, piwoniami, orchideami, zdjęcia pary ryb lub gołębi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *