Magia!: to skórka owocowa odstraszająca mole szafowe

Tineola bisselliella, znana również jako, jest jednym z najbardziej szkodliwych gatunków dla naszej odzieży i akcesoriów. Dlatego ważne jest, aby wiedzieć, jak się ich pozbyć i, jeśli to możliwe, robić to bez uciekania się do środków chemicznych. Biorąc pod uwagę wszystkie ograniczenia, dzisiaj porozmawiamy to i zioła które odstraszają mole szafowe.

Nalegamy, aby unikać rozwiązań przemysłowych, ponieważ często powodują one niepożądane reakcje. Ponieważ produkty te można nakładać na ubranka dziecięce, najlepiej unikać roztworów zawierających środki chemiczne.

Skórka owocowa odstraszająca mole szafowe

W szczególności skórka cytryny jest naprawdę wszechstronna. W kuchni, a także do różnych zastosowań Można go podawać do soku i skórki.. Jeśli chodzi o drugie z nich, jest to świetny sprzymierzeniec dla wszystkich, którzy chcą pozbyć się moli gnieżdżących się w szafie.

Oczywiście, ponieważ głównym powodem pojawienia się tych owadów jest wysoka wilgotność, pierwszą rzeczą, którą należy zrobić, jest codzienna wentylacja szafy, aby zapobiec tak wysokiemu wzrostowi wilgoci.

Po tym wyjaśnieniu zobaczmy, jak używać skórki cytryny. A jeśli to nie wystarczy, zawsze możesz zainstalować osuszacz obok skórki, aby poprawić efekt tej sztuczki.

Materiał torebek, klucz

Skórkę należy włożyć do swego rodzaju worka, w którym będzie mogła oddychać i wydzielać swój aromat. Właśnie ten charakterystyczny zapach cytryny, skoncentrowany w swoim pokryciu, to jest to naturalnie odstrasza mole i upewnij się, że nie będą Ci one ponownie przeszkadzać przez długi czas.

Aby uzyskać taki efekt należy zastosować woreczek muślinowy lub inny cienki, lekki i przewiewny materiał. Czy możesz to zrobić? domowe torby z gazą, a następnie zostaw je w szafie tak, że muszla wydziela cały swój zapach. Ważne, że jest świeże.

Pomocne mogą być również zioła i rośliny aromatyczne

Jeśli nie masz w domu cytryn lub wolisz użyć ziół, istnieje kilka aromatycznych roślin, które mogą być bardzo przydatne. Należą do nich liście laurowe, goździki i liście eukaliptusa. Metodologia jest zawsze taka sama, ponieważ należy je włożyć do toreb i umieścić w szafie. W ten sposób mole odejdą i przestaną zjadać Twoje ubrania. Bardzo łatwy trik do zastosowania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *