6 rzeczy, których NIE należy robić po kłótni z ukochaną osobą

w związku może się to wydawać końcem świata, ale niezgoda między parami jest całkowicie normalna i zdrowa. Oto, jak upewnić się, że Twoje argumenty są produktywne, a nie destrukcyjne.

1. Nie zachowuj się, jakby nic się nie stało

Ignorowanie tego, co się wydarzyło lub udawanie, że nigdy się nie wydarzyło, nie jest mądrym pomysłem. Zamiatanie sprawy pod dywan sugeruje, że twój partner jest zadowolony z wyniku. Jednak podjęcie wyraźnego wysiłku w celu przywrócenia relacji jest kluczem do pomyślnego wyniku.

2. Nie udostępniaj szczegółów swojej argumentacji na Facebooku, w cyberprzestrzeni ani nikomu, kto będzie słuchał

To normalne, że potrzebujesz wsparcia w związku z tym, co się wydarzyło, od przyjaciół, rodziny i każdego, kto zechce cię wysłuchać. Ale twój spór z partnerem nie jest przeznaczony do użytku publicznego. Może to naprawdę nadszarpnąć zaufanie, jakim obdarza Cię ukochana osoba.

Zobacz więcej:

3. Nie pozwól, aby upłynęło zbyt wiele czasu, zanim rozwiążesz spór między wami

Im dłużej trwa dyskusja, tym bardziej będziesz zły. Nierozwiązany gniew i zranione uczucia mogą narastać, jeśli nie zostaną rozwiązane na czas.

4. Nie bądź uparty w odmowie przyjęcia jego przeprosin

Nie powstrzymuj swojego gniewu, odmawiając mu przebaczenia. Jeśli szczerze przeprosi, przyjmij je. W przeciwnym razie będziesz trzymał się negatywnych uczuć znacznie dłużej, niż to konieczne.

5. Nie wysuwaj kłótni w przyszłość

Zostaw to w przeszłości. Jeśli pary konsekwentnie będą powtarzać każdą kłótnię, jaką kiedykolwiek stoczyły, będą niekończące się waśnie i zero czasu na miłość i zabawę.

Zobacz więcej:

6. Nie uprawiaj seksu na makijaż, jeśli nie chcesz

To wspaniale, że koniec kłopotów. Ale jeśli zmiana seksu jest ostatnią rzeczą, o której myślisz, możesz powiedzieć, że nie jesteś w nastroju. Seks to miłość, intymność, troska. Twój czas i emocje powinny być odpowiednie, aby był przyjemny i intymny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *