Przyprawa ta przyciąga pieniądze i chroni dom przed złą energią

Często trafia na nasze talerze jako dodatek do słodkich wypieków, płatków owsianych czy herbat. Szczególnie jesienią jego zapach kojarzy się z błogimi, długimi wieczorami spędzonymi na leniuchowaniu. Okazuje się jednak, że od lat nazywana jest przyprawą o magicznej mocy. Nie tylko przyciąga pieniądze, ale także chroni dom przed złą energią. Oto, co musisz zrobić, aby zaczęła się tak zachowywać.

Czy cynamon jest dobry dla zdrowia? To właśnie on powinien to spożywać

Wykazuje działanie dezynfekujące, przeciwwirusowe, przeciwbakteryjne, przeciwgrzybicze i przeciwzapalne. Ponadto przyspiesza metabolizm, rozgrzewa i ma właściwości antyoksydacyjne. Cynamon od setek lat nazywany jest jedną z najzdrowszych przypraw świata.

Zmniejsza ryzyko chorób serca, pomaga w leczeniu insulinooporności, ułatwia redukcję stanów zapalnych i pomaga złagodzić zaburzenia trawienia. Choć dziś można go znaleźć na każdej półce sklepu, przed laty na kilka lasek cynamonu mogli pozwolić sobie tylko najbogatsi. W starożytności krążyło także wiele legend na temat tej leczniczej przyprawy.

Co przyciąga cynamon? Przyprawa o magicznej mocy

Wiele lat temu cynamon był drogi i trudno dostępny, ale potem stał się obiektem pożądania wielu osób. Wszystko to za sprawą powtarzających się magicznych opowieści o niej. Mówi się, że zapewnia nieśmiertelność, mądrość, siłę fizyczną i pociąg seksualny.

Ponadto przygotowywane z niego mikstury zapewniają ciału urodę i zdrowie, a mędrcy i kapłani zgodnie podkreślają, że nawet niewielka jego część może mieć znaczący wpływ na życie. Ma być między innymi gwarantem bogactwa. Uważa się również, że zapobiega chorobom. Niektóre z tych wierzeń przetrwały do ​​dziś, a wiele osób nadal przypisuje cynamonowi magiczną moc.

Cynamon przyciąga pieniądze. Dodaj go do swojego śniadania

Cynamon nadal kojarzy się ze szczęściem i uzdrowieniem. Niektórzy nawet noszą ze sobą torebki tej przyprawy, wierząc, że w ten sposób przyciągają i chronią swoje pieniądze. Należy zauważyć, że cynamon zwiększa również moce psychiczne, przyciągając także miłość.

W przypadku cynamonu sprawa jest na tyle prosta, że ​​smacznym proszkiem można przyprawić wiele potraw i przysmaków: słodyczy, płatków owsianych, herbat czy kaw. Wtedy nie tylko zapewni im niepowtarzalny smak i aromat, ale także przyciągnie bogactwo. Brzmi niezwykle prosto? To prawda, wystarczy szczypta cynamonu dodana do porannej kawy, aby pieniądze towarzyszyły Ci przez cały dzień.

Rytuał cynamonowy. Przyciąganie pieniędzy i oczyszczanie domu ze złej energii

Za pomocą cynamonu możesz także oczyścić dom ze złej energii. Pierwszego dnia każdego miesiąca po prostu połóż trzy łyżeczki przyprawy na prawej dłoni i podejdź do drzwi. Następnie z wiarą i mocą należy wymówić słowa: „Kiedy dmuchnę na ten cynamon, dobrobyt wstąpi do tego domu. Kiedy dmuchnę na cynamon, dostatek przyjdzie i pozostanie”. Następnie wystarczy dmuchnąć w przyprawę w taki sposób, aby rozprzestrzeniła się na drzwi i poczekać na efekt.

W tym przypadku jeszcze lepiej sprawdzi się połączenie cynamonu i grubej soli. Razem pomogą pozbyć się negatywnych czynników blokujących ścieżki życiowego dobrobytu. Możesz umieścić je w dowolnym pomieszczeniu i obserwować, jak zmienia się życie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *