14-letni kot ustanawia rekord Guinnessa w najgłośniejszym mruczeniu (WIDEO)

Bella ma 14 lat i pochodzi z Huntingdon w Cambridgeshire. Oficjalnie pobiła rekord świata na najsilniejszego kota domowego. Ma zdumiewające 54,6 decybeli, co odpowiada dźwiękowi wrzącego czajnika.

A jaki jest sekret sukcesu Belli? Okazuje się, że według jej właścicieli jest to jedzenie. Kiedy popularna firma produkująca karmę dla kotów dowiaduje się, że Bella lubi jej produkty, marka postanawia sprawdzić, czy jej przepisy rzeczywiście pomogą jej pobić Rekord Guinnessa i zapewnić sobie prestiżowy tytuł najgłośniejszego mruczenia.

Więcej:

Słowa właścicieli i specjalistów

Nicole Spink, dumna właścicielka Belli, mówi: „Zawsze wiedzieliśmy, że Bella bardzo głośno mruczy – musieliśmy nawet zwiększać głośność w telewizorze, żeby ją usłyszeć – i to zawsze po karmieniu. Kiedy zobaczyliśmy ten rekord świata najgłośniej mruczy na polowaniu, wiedzieliśmy, że musimy zaoferować Belli i bardzo się cieszymy, że tak zrobiliśmy! Wszyscy jesteśmy niezwykle podekscytowani, że Bella pobiła rekord świata. Jest częścią naszej rodziny od wielu lat – kochamy ją bez końca i jesteśmy dumni z jej osiągnięcia.” Po rygorystycznym procesie Księga Rekordów Guinnessa zarejestrowała próbę Belli pobicia istniejącego rekordu, a po jej doskonałym występie nie było wątpliwości co do wyniku – pisze Fakti.

Więcej:

Dave Wilson, który jest oficjalnym sędzią Księgi Rekordów Guinnessa i nadzorował próbę pobicia rekordu przez Bellę, powiedział: „To zawsze ekscytujące, gdy istnieje potencjał do ustanowienia nowego rekordu świata, więc nie mogliśmy się doczekać, czy Belli uda się go pobić Ustawiliśmy rejestratory, po czym Bella ułożyła się w swojej ulubionej poduszce i zaczęła mruczeć. Efekty były od razu widoczne – Bella pobiła rekord najgłośniejszego mruczenia na świecie!”.

Więcej:

Więcej z CURIOUS:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *