Benedetta Rossi, gdzie dokładnie znajduje się jej dom: mało kto wie, tutaj można ją spotkać na żywo

Gdzie znajduje się dom słynnej blogerki kulinarnej Benedetty Rossi? W tym urokliwym miejscu można ją spotkać na żywo.

Dzięki jego słynnemu programowi telewizyjnemu Domowe dla Ciebie oraz jej kanały społecznościowe o tej samej nazwie, blogerka kulinarna z regionu Marche W ciągu ostatnich kilku lat Benedetta Rossi stała się prawdziwą gwiazdą w świecie gotowania a dziś śledzą ją miliony obserwujących w każdym wieku.

Sekret jego sukcesu tkwi właśnie w prostocie i autentyczności oferowanych przepisów oraz w bezpośrednim i natychmiastowym sposobie komunikacji.

Zaglądając na jej stronę na Instagramie, można zobaczyć, jak Benedetta Rossi każdego dnia poświęca kilka minut swoim fanom, publikując zawsze ciekawe zdjęcia, filmy i historie, w których pojawia się także jej mąż Marco Gentili, ich wierny pies Cloud i ich wspaniały dom. gdzie oni żyją. Wielu często zadaje sobie pytanie gdzie znajduje się dom blogera kulinarnego. Tutaj w końcu ujawniono „tajemnica’.

Benedetta Rossi, gdzie znajduje się jej wspaniały dom: niewielu wie

Benedetta Rossi jest obecnie jedną z najbardziej lubianych i obserwowanych blogerek kulinarnychz prawie 5 milionami obserwujących na samym Instagramie. Niewielu jednak wie, gdzie dokładnie mieszka. Dobrze, słynny szef kuchni z Marche mieszka w Altidona, w prowincji Fermo, urocza wioska położona na wzgórzach Marche i z widokiem na Morze Adriatyckie.

To wspaniała sceneria, którą kobieta wybrała do realizacji swoich prywatnych i zawodowych projektów, ponieważ to właśnie w swoim domu kręci dużą część przepisów wideo i historii publikowanych w mediach społecznościowych. Idealny kontekst, zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę piękno krajobrazu i różnorodność lokalnych produktów, z których blogerka kulinarna może czerpać w swoich kreacjach.

Jeśli chodzi o nieruchomość, w której mieszka, to jest jedna dom dwupiętrowy, otoczony dużym, zielonym ogrodem, gdzie Benedetta uprawia swój ogródek warzywny, z którego pozyskuje świeże produkty do swoich przepisów. Na górze się znajduje sypialnia charakteryzująca się odsłoniętymi drewnianymi belkami stropowymi i spadzistym dachem. Na dole znajduje się duży salon z kominkiem i wygodną białą sofą.

Co więcej, jest ich mnóstwo dwie kuchnie: drewniana, w której Benedetta tworzy przepisy do telewizji i internetu, oraz biała, w której przygotowuje codzienne posiłki dla rodziny().

Fani, którzy chcą poznać swoją ukochaną, mogą zatem zarezerwować pobyt w Altidonie. Idealna lokalizacja dla tych, którzy kochają przyrodę i chcą spędzić kilka dni na relaksie i dobrym jedzeniu. Miłośnikom historii Altidona oferuje także piękne średniowieczne centrum, na które składają się starożytne kościoły i brukowane uliczki. Marzenie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *